O mnie

Justyna Wojciechowska

Jestem psychoterapeutką i studentką szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu, pracuję pod stałą superwizją dyplomowanych nauczycieli IPP. W pracy kieruję się
Kodeksem Etycznym Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu.

Jako jedyna w Rzeszowie oferuję pomoc psychoterapeuty pracującego metodą psychologii procesu.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupową, warsztaty rozwojowe, zajęcia dla grup i instytucji, także w języku angielskim.

Z Psychologią Zorientowaną na Proces związana jestem od 2004 roku. Brałam udział w wielu warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli POP, ukończyłam dwuletnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Procesu. Obecnie w ramach dalszego szkolenia mam uprawnienie do prowadzenia psychoterapii pod superwizją dyplomowanych nauczycieli POP.

Skończyłam etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, praktykuję jogę i medytację, brałam udział w wielu warsztatach rozwojowych z zakresu pracy z ciałem i medytacji. Ukończyłam również szkolenie Ma-uri w nowej Zelandii.

Lubię stawiać czoła nietypowym wyzwaniom, pociąga mnie to, co nowe i nieprzewidywalne, praca z procesem jest dla mnie przede wszystkim narzędziem służącym pełniejszemu poznawaniu siebie. Szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi i rodzinami, a także praca z ciałem i ruchem.

Mieszkam w domku na Pogórzu Przemyskim, w miejscu, które umożliwia mi pełniejszy rozwój poprzez bliski kontakt z naturą. Kocham góry, uwielbiam śpiewać białym głosem, tańczyć i długo siedzieć przy ogniu. Jestem także mamą 3-letniego Bogumiła.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i pomocą psychologa lub psychoterapeuty w Rzeszowie na konsultację. Pierwsze spotkanie pozwoli mi określić, czy i jak mogę Ci pomóc.

  • Facebook